فن آسا در نمایشگاه تجهیزات پزشکی ترکیه 2021

28 امین نمایشگاه Expomed Eurasia در تاریخ 2 ژوئن 2021 در ترکیه درب های خود را به روی صنعت بهداشت و پزشکی گشود.

این نمایشگاه به مدت 3 روز و تا تاریخ 4 ژوئن ادامه داشت.

بیش از 250 شرکت و نمایندگان آن ها در این نمایشگاه حضور داشتند و بازدید به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر بود.

سازمان نمایشگاه Reed Tüyap، بار دیگر تحت عنوان “نمایشگاه بین المللی استانبول برای تجزیه و تحلیل پزشکی، تشخیص، درمان، محافظت، توان بخشی، محصولات آزمایشگاهی، برای 28 امین بار تاسیس شد. ساختمان بیمارستان و مدیریت تأسیسات پزشکی، تجهیزات الکترو پزشکی، فن آوری های پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات و محصولات بیوتکنولوژی، مواد مصرفی، محصولات یکبار مصرف، ارتوپدی، محصولات فیزیکی و توان بخشی و محصولات نوآورانه در زمینه OTC (بدون نسخه) نمایش داده شدند.

فن آسا نیز یکی از غرفه داران حاضر در این نمایشگاه بود که به ارائه محصول دانش بنیان خود به نام “قاشق هوشمند ضد لرزش دست” که مناسب برای بیماران پارکینسون و سالمندان است پرداخت.

در روز پایانی نمایشگاه معاون وزیر بهداشت ترکیه نیز در نمایشگاه حضور پیدا کرد و از غرفه فن آسا و نحوه عملکرد “قاشق یار” بازدید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس:

مشهد – بلوار رضا - رضا 29 - پلاک 81
مشهد - پارک علم و فن آوری خراسان رضوی

فن آسا با هدف طراحی و توسعه ابزارهای هوشمند و نوین توانبخشی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تلاش داریم زندگی بهتر و آسانتری برای بیماران عزیز به ارمغان آوریم

تلفن :

05191010991
09056799303

فن آسا با هدف طراحی و توسعه ابزارهای هوشمند و نوین توانبخشی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تلاش داریم زندگی بهتر و آسانتری برای بیماران عزیز به ارمغان آوریم

Shopping Cart
به بالای صفحه بردن