مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

امروزه مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (Corporate Social Responsibility) که در ادبیات اقتصاد و مدیریت دنیا به عنوان CSR شناخته می‌شود؛ این مفهوم بنیادین را در اقتصاد قرن بیست و یکم رواج می‌دهد که مسئولیت‌های صاحبان کسب و کار، تنها  شامل مصرف‌کنندگان نهایی کالا و خدمات نیست و دامنه وسیعی از ذی‌نفعان را پوشش می‌دهد. 

نگاه اخلاقی به کسب و کار ماحصل تفکر مسئولیت اجتماعی بوده و جایگاه اجتماعی شرکت‌ها را در سطوح بین‌المللی تعریف و تبیین می‌کند.

«شرکت فناوری های هوشمند توانبخشی فن آسا» همواره تلاش داشته تا نقش خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات تونبخشی در قبال جامعه نیز انجام دهد و به همین منظور، وظایف و تعهداتی را در خصوص «مسئولیت اجتماعی» تعریف و اجرا کرده است؛ فعالیت‌ هایی که پیش برنده سود و منفعت اجتماعی و فراتر از منافع سازمانی و وظایف قانونی بوده است.

به عبارت دیگر، «مسئولیت‌ های اجتماعی شرکتی» بخشی از «اخلاق کسب و کار» محسوب شده و شامل «مسئولانه عمل کردن» در قبال جامعه، به ویژه با گسترش روز افزون اثرگذاری شرکت‌ ها بر محورهای تشکیل دهنده توسعه پایدار یعنی «اقتصاد»، «جامعه» و «محیط زیست» است.

در واقع، هر کسب و کاری از جمله شرکت‌ های تجهیزات توانبخشی، باید مسئولیت تمام فعالیت‌ های خود را که جنبه اجتماعی دارند، به عهده بگیرند و این در حالی است که خانواده فن آسا با اجرای فعالیت های خیرخواهانه و برگزاری دورهمی خانواده پارکینسون برای افراد مبتلا به این بیماری تلاش کرده است تا اندکی دلگرمی در میان این قشر از جامعه ایجاد کند.

شرکت فن آسا هر ساله تلاش می کند تا خدمات ارزنده تری در جهت اجرای مسئولیت اجتماعی خود به افراد جامعه ارائه کند تا توانسته باشد گامی در جهت بهبود کشور و مردم برداشته باشد.

مسئولیت اجتماعی
Shopping Cart
به بالای صفحه بردن