تمرینات بهبود تعادل برای بیماران پارکینسون (ویدئو آموزشی)

بیماری پارکینسون که دومین بیماری شایع پس از آلزایمر در حوزه بیماری های نوروژنتیک است یک اختلال درازمدت در سیستم عصبی مرکزی است و عمدتا بر سیستم حرکتی تاثیر میگذارد. علائم بیماری معمولا به تدریج و در طی زمان پدیدار میشوند. در مراحل ابتدایی بیماری شایعترین علائم لرزش،سفتی و کندی در حرکت و سختی در هنگام پیاده روی است.
در حالت های پیشرفته بیماری اغلب اختلال در راه رفتن، تحرک، وضعیت ایستادن و تعادل وجود دارد. این اختلالات ممکن است با ورزش بهبود یابند. در ویدئویی که در ادامه خواهید دید مجموعه ای از تمرینات برای بهبود تعادل در بیماران پارکینسون است.

برای آگاهی بیشتر از این بیماری و مشکلات مربوط به تعادل این بیماران مطالب آموزشی زیر را نیز به شما پیشنهاد می کنیم. تمرینات بهبود تعادل پارکینسون

بیماری پارکینسون: معرفی بیماری

نقش ورزش در بیماری پارکینسون

شش نکته در مورد راه رفتن بیماران پارکینسون

پاسخ به سوالات متداول بیماران پارکینسون

شرکت فن آسا با آگاهی از نیاز افراد مبتلا به لرزش دست یا بدن محصولی را تولید کرده است تا افرادی که به علت لرزش دست نمی توانند به تنهایی غذا بخورند یا در غذا خوردن مشکل دارند، به راحتی و تنهایی از پس این کار برآیند.

“قاشق یار”، نوعی قاشق هوشمند که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قاشق یار به این لینک مراجعه کنید.

قاشق یار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *