فن آسا سرمایه بذر خود را از 100 استارت آپ جذب کرد

«۱۰۰ استارت‌آپ» برنامه پیوسته سرمایه‌گذاری و شتابدهی غیرمتمرکز است که هر سال روی ۱۰۰ استارتاپ مرحله‌ی بذری تا ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند. این نهاد با همکاری شبکه‌ای از راهبران نام‌آشنای زیست‌بوم کارآفرینی، شتابدهنده‌های همکار و نهادهای خصوصی و دولتی تلاش می‌کند فرایند شتاب‌گیری این استارتاپ‌ها را پیگیری و تسهیل کند. «۱۰۰ استارت ‌آپ» تلاش می‌کند علاوه بر کمک به تازگی و پویایی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت‌های بهتری برای استارتاپ‌هایی با راه‌حل‌های فناورانه و محصول ‌محور فراهم کند.

اولین رویداد داوری سرمایه گذاری ۱۰۰ استارت آپ در آذر ۱۳۹۸ برگزار شد و شرکت فناوری های هوشمند فن آسا تیم ستاره ی این رویداد براساس ارزیابی هیئت داوران بود. در این رویداد با مشارکت سه سرمایه گذار ریسک پذیر پرشین دارو، شناسا و برکت در همکاری با ۱۰۰ استارت آپ بر روی شرکت فناوری هوشمند فن آسا سرمایه گذاری شد.

100 استارت آپ

5 گروهی که تاکنون دور اول پرتفوی ۱۰۰ استارت آپ را تشکیل می دهند عبارتند از:

فن آسا: تیم فن آسا در زمینه تولید ابزارهای توان بخشی برای بیماران مغز و اعصاب تمرکز دارند و فعالیت خود را با تولید قاشق های هوشمند برای بیماران پارکینسون آغاز کرده اند.

ابر پزشکی: یک بستر ابری برای ذخیره سوابق بیماران است. کار خود را با ذخیره سازی تصاویر رادیولوژی آغاز کرده است.

مدوپد: این استارت آپ در زمینه هنر و مد با هدایت دکتر محمد حسین حمیدیان بستری برای دسترسی هنرمندان به بازارهای خارجی و فروش اقلام تولید شده توسط هنرمندان طراحی شده است.

اسمارت مدیکو: مدیکو یک دستیار بهداشتی برای بیماران دیابتی است که به این بیماران با هوش مصنوعی کمک می کند.

دست به رنگ: که بر تولید بوم های نیمه تمام آموزشی متمرکز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *